Kapan Mobilya – Evinizin Tercihi

Kapan Mobilya

HAKKIMIZDA

KAPAN MOBİLYA, kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü̈ ve deneyimli uzman kadrosu ile zigon sehpa, orta sehpa, yemek masa takımları, salon takımları ve çeşitli mobilya aksesuarları imalatında sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve itibarı ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır. 

Hatay/Antakya’da kendi üretim tesislerinde faaliyetini sürdüren KAPAN MOBİLYA geniş̧ ürün yelpazesini hizmetinize sunmaktadır.

Geniş Ürün Ağı

Geniş Ürün ağı ile siz müşterilerimize mobilya sektöründe her türlü desteği sağlıyor ve bu konuda her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Özelleştirilebilir Mobilyalar

Beğendiğiniz mobilya gruplarını sizlerin zevklerine göre dizayn ediyor siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Online Destek

Siz değerli müşterilerimiz bizlere en kolay ve en hızlı şekilde online destek formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sınırsız Destek

Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına sizleri önemsiyor ve ürününüzle alakalı her türlü desteği sağlıyoruz.

En İyi Fiyat ve Kalite

KAPAN MOBİYA'da

0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Farklı Dizayn
0 +
Mutlu Müşteri
Whatsapp